ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Китаї заборонили показувати по ТБ "жінкоподібних" чоловіків

03.09.2021, 11:23
На фото – китайський співак Zhang Jie. Фото – rachelmeetschina.com
На фото – китайський співак Zhang Jie. Фото – rachelmeetschina.com

Уряд Китаю заборонив показувати на телеканалах фемінних чоловіків, повідомляє Associated Press.

Телерадіомовники повинні “рішуче покінчити з немаскулінними чоловіками та іншою ненормальною естетикою”, заявила Національна адміністрація радіо і телебачення, яка ухвалила таке розпорядження 2 вересня.

Влада переймається, що китайські попзірки, які перейняли вигляд деяких південнокорейських і японських виконавців та акторів, не зможуть заохотити китайських молодих людей бути більш мужніми.

Крім того, мовники не мають рекламувати “вульгарних інтернет-знаменитостей” та захоплюватися багатством і знаменитостями, сказав регулятор. Натомість програми повинні “енергійно пропагувати чудову традиційну культуру Китаю, революційну культуру та розвинуту соціалістичну культуру”.

Також мовники мають уникати виконавців, які “порушують громадський порядок” або “втратили мораль”. Водночас заборонено програми про дітей знаменитостей.

Видання нагадує, що в Китаї нещодавно заборонили дітям грати в онлайн-ігри понад три години на тиждень з повною забороною ігор у будні, оскільки це сприяє нездоровій захопленості знаменитостями.

Liked the article?
Help us be even more cool!