ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Києві сквер назвали на честь Павла Шеремета

20.02.2019, 15:03
Фото - Reuters

Київська комісія з питань найменувань на засіданні підтримала пропозицію щодо присвоєння земельній ділянці на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Києві ім’я Павла Шеремета. Про це повідомляється 20 лютого на офіційній сторінці Управління екології та природних ресурсів Київміськадміністрації у Facebook.

“31 січня 2019 року земельній ділянці, розташованій на перетині вул. Рейтарської та вул. Стрілецької у Шевченківському районі м. Києва було надано статус скверу та вирішено присвоїти йому ім’я Павла Шеремета. Дану пропозицію підтримано колективом газети “Українська правда” та обговорено з представниками спеціальної моніторингової місії ОБСЄ”, - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв ІМІ, 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув журналіст Павло Шеремет. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею “умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб”. Із дня загибелі Павла Шеремета слідство не встановило ані вбивць, ані замовників.

9 листопада 2018 року генеральний прокурор Юрій Луценко в ефірі телеканалу “Прямий” повідомив, що у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета правоохоронна система України поки що не дала результату.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!