ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Кривому Розі заснували премію в пам’ять про журналіста Володимира Гончара

18.03.2019, 16:30
Фото - rudana.com.ua

У Кривому Розі (Дніпропетровська область) в пам’ять про журналіста Володимира Гончара заснували щорічну Премію для журналістів і блогерів імені Володимира Гончара. Про заснування премії повідомила його дружина, головна редакторка інформаційного агентства “Експерт-КР” Ольга Гончар (Хвостова), повідомляє “Детектор медіа”.

Премію заснувала родина Гончарів за підтримки ГО “Об’єднання Відповідальних Громадян”, одним із співзасновників якої був покійний журналіст Володимир Гончар.

Позмагатися за премію можуть окремі журналісти, блогери або редакції. Головна умова – автори та авторки мають бути вихідцями з Кривого Рогу або працювати й жити в цьому місті.

Матеріали можуть бути будь-якого жанру, тривалості та місця публікації (онлайн-видання, телебачення, газети, радіо). Написані вони мають бути українською або російською мовами.

Засновники конкурсу наголошують, що в матеріалах мають бути обов’язково дотримані принципи журналістської етики та міжнародні стандарти.

Подати матеріали можуть автори матеріалів, читачі, спілки, організації тощо. Не розглядатимуться матеріали, які містять дискримінаційні меседжі, ознаки замовності, матеріали комерційного характеру.

Роботи, які подаються на конкурс, мають бути опубліковані впродовж календарного року – з 1 січня по 31 грудня 2018 року.

Пропозиції до розгляду в конкурсі приймаються до 7 квітня кожного року на електронну адресу olga_KP@ukr.net або в роздрукованому вигляді чи на носіях на поштову адресу: 50065, вулиця Соборності, 32 (для Ольги Гончар).

Ті, хто отримають звання лауреата премії імені Володимира Гончара, отримають дипломи та грошову частину премії:

  • перша премія – 5 000 (п’ять тисяч гривень) або еквівалент $200;
  • друга премія – 2 500 (дві з половиною тисячі гривень) або еквівалент $100;
  • третя премія – 1 000 (одна тисяча гривень) або еквівалент $50.

Засновники премії затверджують склад журі з п’яти знаних, авторитетних осіб, та координують роботу журі.

Володимир Гончар – криворізький журналіст, який раптово пішов з життя на 41-му році життя (12 червня 2014 року). Володимир працював журналістом у комунальній телерадіокомпанії “Рудана”, де мав кілька авторських проектів, зокрема, “ІнспекціяПО”, у якій він підіймав суспільно-політичні теми. Також Володимир Гончар був редактором друкованого тижневика “Вестник Кривбасса”, депутатом міської ради, долучався до громадського життя міста.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!