У Кривому Розі до суду передано справу посадовця, який вдарив в обличчя журналіста
![](https://imi.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/275x400_364972_f72419a8f491bfc26411d54d1eb266f45ff89d3d7a261d50d891a3115d5a52fa1531908937.jpg)
Криворізька місцева прокуратура №3 направила до суду обвинувальний акт відносно 44-річного громадянина за спричинення умисного тілесного ушкодження та перешкоджання законній професійній діяльності журналіста (ч.1 ст.125 та ч.1 ст.171 КК України). Про це повідомляється на сайті прокуратури Дніпропетровської області.
Так, у липні 2018 року обвинувачений, перебуваючи за місцем своєї роботи на посаді заступника начальника одного з відділів КП “Швидкісний трамвай”, перешкоджав здійснювати свою законну професійну діяльність журналісту, який виконував редакційне завдання з приводу встановлення чи спростування факту жорстокого поводження з тваринами на території вказаного підприємства.
Посадовець, використовуючи брутальну лайку, вимагав покинути територію підприємства та наніс журналісту удар в обличчя.
Наразі судовий розгляд кримінального провадження триває.
Як повідомляв ІМІ, 18 липня в Кривому Розі (Дніпропетровська область) на території комунального підприємства “Швидкісний трамвай” стався напад на фотокореспондента інформаційного порталу “Перший Криворізький” Миколу Чирву, коли той намагався зібрати інформацію про жорстоке поводження з безпритульними собаками на території підприємства. Журналіста посадовець вдарив в обличчя.
Поліція Кривого Рогу за даним фактом відкрила кримінальне провадження за статтею 125 Кримінального кодексу України (легкі тілесні ушкодження).
Help us be even more cool!