ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Криму встановили нову вежу для блокування українських FM-станцій – правозахисники

18.09.2020, 18:00
Фото – Кримська правозахисна група
Фото – Кримська правозахисна група

На півночі Криму російська влада встановила нову радіовежу для блокування сигналу українських FM-станцій. Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на Кримську правозахисну групу.

Нову радіовежу встановлено поруч з КПВВ “Чаплинка”, на підконтрольній Росії території півострова. 

Згідно з моніторингом правозахисників, у вересні сигнал українських FM-радіостанцій зафіксовано у 12 з 19 населених пунктів

У Красноармійському, Завіті Ленінському, Солоному озері, Єрмаковому, Придорожньому, Лобановому, Воїнці можна почути тільки одну українську радіостанцію.

В Істочному, Новоолександрівці, Мартинівці й Армянську – по дві радіостанції, а в Передмістному – три українські FM-радіостанції.

Біля КПВВ “Чонгар” можна послухати програми п'яти українських FM-радіо. Дві українські радіостанції чутно з боку Криму біля КПВВ "Чаплинка".

У семи населених пунктах (Вишнівка, Зарічне, Джанкой, Овочеве, Зелена Нива, Красноперекопськ, Ішунь) на українських радіочастотах транслюють свої програми російські FM-станції.

Водночас в 11 населених пунктах з 19 на деяких частотах зафіксовано одночасне мовлення двох станцій – української та російської. Це свідчить про цілеспрямоване блокування українського FM-радіомовлення російськими станціями.

У червні 2020 року правозахисники повідомили, що в Криму погіршилася ситуація з прийманням українського FM-радіосигналу.

Росія припинила мовлення українських ЗМІ на контрольованих нею територіях України – в анексованому Криму та на окупованій частині Донбасу. Українські засоби масової інформації шукають можливості доносити свій сигнал до аудиторії на непідконтрольній Києву території.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!