ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Криму учасники війни проти України викладатимуть у школах військову підготовку

В окупованому Криму російські військові, які беруть участь у війні проти України, навчаються викладання в школах, повідомляє проєкт Радіо Свобода "Крим.Реалії" з посиланням на місцеві ЗМІ.

Як стверджується, так звані ветерани "СВО" (так росіяни називають війну проти України. – Ред.) можуть обійняти посади вчителів ОБЖ та військової підготовки.

Програма навчання відбувається в підконтрольному РФ Кримському республіканському інституті постдипломної педагогічної освіти.

"Після навчання вони зможуть брати участь у процесі навчання та виховання в школі, військовому ліцеї, кадетській школі-інтернаті, коледжі, закладі додаткової освіти дітей та інших освітніх закладах", – зазначив ректор установи Олександр Рудяков.

Як повідомляв ІМІ, у російському таборі, куди привезли й дітей з окупованих територій, "урок мужності" проводив бойовик ПВК "Вагнер", який був засуджений до восьми років і двох місяців колонії суворого режиму за незаконний збут наркотиків в особливо великому розмірі. 

Росіяни в початкових класах шкіл на захоплених українських територіях проводять акцію "лист солдату". Фактично діти змушені під диктування "педагогів" писати листи російським окупантам. Крім того, окупанти завезли з РФ додаткових учителів російської на захоплені території. Окупаційні адміністрації на захоплених територіях України отримали вказівку з Кремля збільшити кількість місцевих дітей, дотичних до пропагандистських програм. Росіяни залучають дітей з першого класу, починаючи з конкурсу малюнків на пропагандистську тематику.

Liked the article?
Help us be even more cool!