В анексованому Криму перестали транслювати канали російської телекомпанії «НТВ +». Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на севастопольський провайдер SevStar.
«У грудні 2014 року компанія «Газпром-Медіа», побоюючись санкцій західних країн, прийняла рішення призупинити надання послуг в Криму», – йдеться в повідомленні.
«Наприкінці грудня 2014 року ми отримали офіційне повідомлення від правовласника про те, що договори на 2015 рік переукладені не будуть. У зв'язку з цим 1 січня 2015 року були відключені наступні канали: Ретро, Здорове ТБ, Прем'єра, Кіноклуб, Кінохіт, Кіно союз, НТВ+ Теніс, НТВ+ Наш футбол, НТВ+, Спорт+, Кіно+, Наше нове Кіно, Хто є Хто, Спас, HD Fashion», – пояснив провайдер.
Нагадаємо, 18 грудня 2014 року Євросоюз схвалив новий пакет економічних санкцій відносно Криму. 19 грудня 2014 року президент США Барак Обама підписав указ, яким запроваджуються нові санкції відносно Криму. Так, указ Барака Обами «Про блокування власності певних осіб і заборону певних транзакцій щодо Кримського регіону України» забороняє «експорт, реекспорт, продаж або постачання, прямо або опосередковано, будь-яких товарів, послуг або технологій зі Сполучених Штатів або особою Сполучених Штатів, де б воно не знаходилося, в Кримський регіон України».
В кінці лютого – на початку березня 2014 року перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів.
16 березня 2014 року на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Крим Росія анексувала.
Після цього США і Європейський союз ввів ряд економічних санкцій відносно Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.