ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Кремлі розробили "методичку" для виборів Путіна – "Медуза"

17.03.2023, 12:20
Фото – reuters.com
Фото – reuters.com

У Кремлі розробили методичку, згідно з якою відбудуться чергові вибори російського диктатора Володимира Путіна у 2024 році. Зокрема, за задумом ідеологів, президент РФ має наростити показники своєї "привабливості" серед росіян порівняно з минулими виборами.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Медузу.

За даними джерела видання, кампанія 2024 року буде побудована навколо так званої "ідеології консерватизму". За задумом адміністрації президента РФ, на чергових виборах Путіна представлять як "охоронця традиційних цінностей".

Крім того, кремлівські ідеологи мають намір зробити ставку на риторику про "моральну перевагу" Росії над іншими країнами. Ця парадигма збігається з недавніми заявами Путіна, у яких він звинувачував "колективний Захід" у розв'язанні війни в Україні та "колоніальній політиці" стосовно інших держав.

Близький до Кремля співрозмовник "Медузи" зазначив, що "консервативну ізоляційну ідеологію" для нової президентської кампанії "почали опрацьовувати" ще до початку війни, наприкінці 2021 року. Тоді в АП міркували над тим, що тема "антизахідного консерватизму" повинна поступово витіснити просування ідей "руського миру" в риториці посадовців і пропагандистів.

Виборцям планувалося продавати образ Росії як "держави в собі", яка нібито зберігає традиції і мало взаємодіє із зовнішнім світом. Зараз ці напрацювання скоригували: тема "руського миру", до якого нібито належать багато країн колишнього СРСР, має стати частиною концепції "держави в собі".

Укладачі методички запевнили, що з результатами президентських виборів проблем не буде, адже в Росії нібито "зростає запит" на консерватизм.

Водночас Путін повинен перевершити свої ж результати 2018 року: тоді він отримав 76,69% голосів за явки 67,54% (на виборах 2012-го ці показники були 63,6% голосів під час явки 65,34%).

Також, за інформацією двох джерел "Медузи", близьких до Кремля, обговорювався "розвиток" анексованих українських територій. Крім того, російська влада не відмовилася від ідеї анексувати й грузинські території.

Liked the article?
Help us be even more cool!