IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

0

3

33

1

9

У Конотопській міськраді журналістці газети “Сумщина” облили фарбою обличчя

Під час пленарного засідання Конотопської міської ради (Сумська область) 16 травня позаштатній кореспондентці газети “Сумщина” та громадській активістці Інні Панченко облили фарбою обличчя. Сталося це у результаті конфлікту між прибічниками і противниками міського голови Конотопа Артема Семеніхіна. Про це повідомляє представник ІМІ у Сумській області.

Окрім журналістки, постраждав також депутат Сумської облради та кілька активістів.

За словами редактора газети “Сумщина” Сергія Моші, постраждала незадовго до цього висвітлювала політичне протистояння в Конотопі – 27 квітня 2017 року у номері 17 газети вийшов її матеріал “Конотопські пристрасті: поразка мера чи звичайний “договірняк”.

Поліція за подіями у міськраді відкрила кримінальне провадження за ст. 296 ч. 2 Кримінального Кодексу України (“Хуліганство”).

Начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Лушпієнко з огляду на ситуацію, що склалася, своїм наказом призначив проведення службового розслідування силами апарату Головного управління поліції області із залученням представників громадськості та членів депутатського корпусу Конотопа. Мета – проаналізувати та дати об’єктивну оцінку діям поліцейських з охорони громадського порядку під час проведення заходу.

Наразі до Конотопа виїхали працівники слідчого управління ГУНП та обласної прокуратури для збору матеріалів щодо кримінального провадження, у результаті чого буде, зокрема, вирішено, чи кваліфікувати порушену справу за статтею 171 ККУ (“Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста”), повідомила прес-секретар Нацполіції області Ельвіра Біганова.

Фото – Фейсбук Сергія Моші

Ще Новини