ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Конго вбили радіожурналіста, який розказував про вірус Ебола

04.11.2019, 14:00
Фото - ЕРА/ВВС
Фото - ЕРА/ВВС

У Демократичній Республіці Конго (ДРК) вбили радіожурналіста Папі Мумбере Магамбу, який розказував про вірус Еболу, намагаючись підняти обізнаність населення про цю хворобу, повідомляє ВВС

Невідомі нападники увірвалися до домівки журналіста у місті Лвебма у провінції Ітурі, та зарізали його, а також поранили його дружину. Після чого нападники спалили їхню домівку. 

Магамба щойно почав вести радіопрограму про цей вірус.

Як пише видання, Демократична Республіка Конго потерпає від цієї стрімко поширюваної геморагічної гарячки. З серпня 2018 року МОЗ визнало, що у ДРК вирує епідемія Еболи, від вірусу померло понад 2 тисяч осіб. 

Але саме в цій країні дуже часто люди, які працюють над тим, аби зупинити поширення вірусу, стають жертвами нападів. Упродовж останнього року  зафіксовано десятки таких нападів на медичні центри та на людей, які працюють в них або намагаються роз’яснити правила безпеки аби не заразитися вірусом. Насильство підживлюється ідеями, що насправді вірусу не існує, що Еболу вигадали медичні робітники, аби збагатитися. Лікарям важко пояснити людям, що хвороба має високі показники заразності і тому традиційні способи поховання померлих від цієї геморагічної гарячки можуть сприяти подальшому її поширенню.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!