ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Казахстані скасували тур російських коміків після виступу на окупованій території Донеччини

Фото – скриншот з інстаграм-сторінки івент-агентства Vi Project.
Фото – скриншот з інстаграм-сторінки івент-агентства Vi Project.

У Казахстані скасували тур російської команди КВК (Клубу веселих та кмітливих) “Камизяки”, учасники якої виступили на окупованій Росією території Донецької області України. 

Про це повідомила казахська служба Радіо Свобода – Радіо Азаттик.

Концерти колективу “Камизяки”, до якого входять російські коміки Азамат Мусагалієв та Денис Дорохов, мали відбутися в Алмати та Астані.

“Зважаючи на резонансний негативний зворотний зв’язок громадськості на гучні публічні дії артистів колективу “Камизяки”, команда організаторів вирішила скасувати повністю тур по Казахстану сольних концертів команди”, – написало на своїй інстаграм-сторінці івент-агентство Vi Project.

Скасувати концерти коміків закликали в казахстанському сегменті соціальних мереж користувачі через виступ коміків в окупованій Росією частині Донецької області України.

8 вересня коміки Азамат Мусагалієв та Денис Дорохов виступили біля меморіалу “Саур-Могила” на Донеччині на концерті, присвяченому звільненню Донбасу під час Другої світової війни.

На відео, знятому проросійським каналом “Оплот ТВ”, Азамат Мусагалієв та Денис Дорохов висловилися на підтримку російських військових. Дорохов сказав, що поспілкувався з російськими солдатами, які воюють в Україні, і вони видалися йому душевними людьми. Мусагалієв побажав жителям окупованої Донецької області “мирного неба над головою, здоров'я та усмішок близьких”.

Згодом у Казахстані запустили петицію за скасування їхніх концертів.

Після звістки про виступ Мусагалієва на Донбасі ім'я артиста з'явилося в українській базі “Миротворця”, де його названо “пособником російсько-фашистських загарбників та терористів”. Денис Дорохов перебуває в списках “Миротворця” з 2019 року, після відвідин окупованого Криму.

Liked the article?
Help us be even more cool!