Канадська медіагрупа Capitales Médias, якій належить шість щоденних газет у найбільших містах провінції Квебек, висловила намір подати запит на банкрутство. Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на канадський суспільний мовник CBC News.
Зазначається, що для порятунку видань уряд Квебеку виділив медіагрупі 5 млн дол. термінової фінансової допомоги, умови надання якої не розголошуються.
“Уявити собі закриття шести газет неможливо”, – прокоментував це рішення міністр економіки Квебеку П’єр Фітцгібон.
За словами Прем’єр-міністра Квебеку Франсуа Легольта, урядова допомога дасть медіагрупі час на пошук нових власників, а державі – на вироблення політики підтримки ЗМІ.
“Ці газети важливі для інформування населення в регіонах та підтримання демократії. Урядове фінансування дасть час на запровадження програми підтримки медіа та пошук нових власників”, – написав Легольт на своїй сторінці в мережі Twitter.
Фінансові проблеми медіагрупи широко обговорювалися в Канаді протягом останніх тижнів. Capitales Médias уже отримала щонайменше одну пропозицію про викуп від іншої медіагрупи, однак опозиційні політики остерігаються надмірної концентрації медіа в провінції.