До чергової частини Жовківського райвідділу міліції о 10.20 годині надійшло повідомлення від голови ДВК №460478. Жінка просила вжити заходів до 36-річного чоловіка, який порушує роботу вказаної дільничної виборчої комісії. Про це 28 жовтня повідомляє ZIK з посиданням на ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.
На місце події виїхала слідчо-оперативна група. З’ясувалось, що чоловік прийшов на виборчу дільницю о 7.00 годині. Він показав посвідчення газети "Львівський регіон" з печаткою однієї з партій. Перебуваючи у приміщенні для голосування, останній намагався безпідставно перевіряти документи спостерігачів та виборців, чим перешкоджав роботі ДВК.
Варто зауважити, що дана виборча дільниця розпочала роботу о 8.00 годині, незважаючи на перешкоди.
Проти порушника у Жовківському райвідділі міліції складено адмінпротокол за ознаками статті 173 (дрібне хуліганство) Кодексу України про адміністративні правопорушення.