ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Херсоні місцева радіостанція почала мовлення в FM-діапазоні

Радіостанція “X.ON”. Фото – Мост

Херсонська радіостанція X.ON почала мовлення в FM-діапазоні. Її сигнал може  діставати тимчасово окупованої частини Херсонщини, але перевірити це зараз важко.

Про це регіональному представнику Інституту масової інформації розповіла засновниця та ведуча радіостанції Катерина Цимбалюк.

“Ми зібрали всі документи, подали до Нацради та отримали тимчасовий дозвіл на один рік, що дозволяє нам вести мовлення в FM-діапазоні”, – розповіла вона.

Потужність ретранслятора, згідно з умовами дозволу, не дуже велика, але, за словами Катерини, вона достатня, щоб сигнал чули в населених пунктах тимчасово окупованої частини Херсонщини.

“Ми мовимо зараз на Херсон і трошки на лівий берег. Десь на 3040 км від Дніпра має добивати сигнал, але ж ви розумієте, що наразі це перевірити ми не можемо. Теоретично нас чутно і в Олешках, і в Голій Пристані”, – розповіла вона. 

Радіостанція позиціює себе як ​​інформаційно-розважальна. Наразі в ефірі транслюється ранкове та вечірнє шоу та готується до виходу декілька розмовних проєктів. 

До отримання ліцензії на частоту радіо мовило в інтернеті. Тепер воно робитиме це на частоті 87,7 в FM-діапазоні.

Радіо X.ON запрацювало в першу річницю звільнення Херсона від російської окупації – 11 листопада 2023 року.

Катерина Цимбалюк – херсонська радіо- та телеведуча. Під час окупації Херсона та після звільнення міста займалася волонтерством. З весни 2023 року працює радницею начальника Херсонської обласної військової адміністрації Олександра Прокудіна.

Liked the article?
Help us be even more cool!