IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

У Харкові розпочали розслідування через підпал автомобіля журналіста Ігоря Русіна

Фото: Ігор Русін / Facebook

У Харкові поліція відкрила кримінальне провадження за фактом загоряння автомобіля місцевого журналіста Ігоря Русіна. Сьогодні, 31 липня, відомості про подію внесені до ЄРДР за ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України (умисне пошкодження або знищення майна), повідомляє УНІАН.

За словами Ігоря Русіна, загоряння купленого кілька днів тому автомобіля ВАЗ сталося вчора, 30 липня, у дворі багатоповерхового будинку у Салтівському районі. Журналіст зазначив, що пожежа розпочалася близько 2:00. Осередок вогню був на передній правій стійці, де немає електроприладів, які могли б спричинити коротке замикання.

За його словами, автомобіль повністю згорів, збиток складає близько 60 тис. грн. Русін висловив переконання, що автомобіль підпалили через його професійну діяльність.

Як повідомляв ІМІ, 30 липня, у дворі житлового будинку на 602-му мікрорайоні в Харкові згорів автомобіль ВАЗ-21140, що належав журналісту та редактору інформаційного порталу “Інсайдер інфо“, власкору агенції “Кримські новини” Ігорю Русіну.

Ще Новини