ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Грузії міністриня культури відібрала мікрофон у журналістки опозиційного телеканалу

23.07.2021, 12:20
Фото – Эхо Кавказа
Фото – Эхо Кавказа

Міністриня культури Грузії Тея Цулукіані відняла мікрофон у журналістки опозиційного телеканалу “Мтаварі” Емми Гогохія, повідомляє “Эхо Кавказа”.

Інцидент стався на відкритті відремонтованої будівлі театру в місті Сенакі. Роботи профінансував благодійний фонд “Карту”, ​​який належить засновнику керівної партії і мільярдерові Бідзіну Іванішвілі.

Міністриня підкреслила, що не збирається повертати мікрофон. Ба більше, за словами Цулукіані, тепер на всі заходи та презентації “Грузинської мрії” вона ходитиме з мікрофоном телекомпанії “Мтаварі”. Через кілька хвилин після несподіваної реакції міністрині журналістку Емму Гогохію вивела із залу адміністрація театру.

А Тея Цулукіані присвятила інциденту пост на своїй фейсбук-сторінці:

“Сьогодні цим мікрофоном я відкриваю чудово відремонтований фондом “Карту” Сенакський театр. Це символічно. “Формулі” або “Глав-каналу” (“Мтаварі”) доведеться призначити в регіоні такого журналіста, який після того, як нападе на респондента, який уже ввійшов у зал (який до цього відповів на питання в фоє), зуміє не дати комусь так само легко себе роззброїти. Не поверну :)))) З цього часу за допомогою цього мікрофона я повідомлятиму вам про зроблені справи”.

Відео інтерв'ю, після якого Цулукіані забрала мікрофон, опублікував телеканал “Мтаварі”. З нього стає ясно, що Цулукіані не розрізняє лого “Мтаварі” від лого телекомпанії “Формула”. Вона також каже, звертаючись до кореспондента: “А нумо скажи: “Хай живе Бідзіна!” Під кінець Цулукіані просить поаплодувати Еммі Гогохії й вигукує: “Тепер я журналіст, а не Емма”.

Як зазначає видання, кореспондентка намагалась отримати від Цулукіані коментар щодо скарги депутаток від опозиції на насильство з боку депутатів від опозиції. Мається на увазі інцидент у парламенті 18 липня, коли депутат Шалва Папуашвілі силою відтягнув від трибуни депутатку Єдиного національного руху Тіну Бокучаву.

Liked the article?
Help us be even more cool!