ГАРЯЧА ЛІНІЯ---------------
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

---------------

Подай скаргу

У Франції помер власкор Укрінформу Андрій Лавренюк

11.07.2021, 10:37
Фото – Укрінформ
Фото – Укрінформ

У Страсбурзі 10 липня помер 44-річний власний кореспондент інформаційного агентства Укрінформ Андрій Лавренюк.

Про це повідомляється на сайті агентства.

Андрій був досвідченим журналістом-міжнародником, професіоналом своєї справи й патріотом України. Він працював в Укрінформі з 2011 року. Сім років був власним кореспондентом агентства в Брюсселі, де висвітлював діяльність європейських інституцій, штаб-квартири НАТО і Постійного представництва України при ЄС та Місії України при НАТО.

У 2018 році Андрій Лавренюк став власним кореспондентом Укрінформу в Страсбурзі, де продовжив працювати при Раді Європи та Європарламенті.

“За ці роки Андрієм було написано та випущено тисячі інформаційних повідомлень, сотні аналітичних матеріалів та інтерв’ю. Цінуємо його особистий внесок у своєчасне та оперативне донесення новин, що стосувалися теми європейського та євроатлантичного поступу України, а з 2014 року ще й протидії агресії Росії, передусім на інформаційному фронті”, – зазначає редакція агентства.

До роботи в Укрінформі Андрій Лавренюк у 2008–2011 роках був кореспондентом УНІАН, до цього працював у військових ЗМІ, був офіцером пресслужби Міністерства оборони України.

З відзнакою закінчив Військовий інститут при Національному університеті “Львівська політехніка” (1999 рік) за спеціальністю “Військова журналістика” та Інститут фінансів та міжнародної торгівлі, м. Київ (2007 рік), за фахом міжнародного права.

Укрінформ висловлює глибокі співчуття родині Андрія – матері Галині Олексіївні, дружині Юлії, сестрі Іванні та сину В’ячеславу. 

Про час та місце прощання буде повідомлено пізніше.

Liked the article?
Help us be even more cool!