ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У ДПСУ прокоментували закордонний приватний відпочинок своєї пресофіцерки

09.01.2023, 15:00
Фото із соцмереж
Фото із соцмереж

У Держприкордонслужбі відреагували на інформацію в соцмережах щодо пресофіцерки Південного регіонального управління Держприкордонслужби України Іванни Плантовської.

Вона виклала в соцмережі свої фото з Парижа, де, вочевидь, зустрічала Новий рік. Критику та обурення інтернет-користувачів викликало те, що представник офіційної правоохоронної структури України демонструє приватний відпочинок за кордоном тоді, коли в країні триває війна.

У коментарі УП речник ДПСУ Андрій Демченко зазначив, що Державна прикордонна служба ухвалить рішення, що стосуватимуться подальшого проходження служби та виконання обов’язків за посадою пресофіцерки Іванни Плантовської, чиї фото на особистих сторінках у соцмережах спричинили гучний скандал:

"Я не вправі коментувати особисте життя військовослужбовців ДПСУ, це справа кожного. Проте можу зазначити, що відносно ситуації, яка останні кілька днів розгортається навколо нашої військовослужбовиці з Одеси, у відомстві відразу відреагували на це. Рішення, зокрема, стосуватиметься і подальшого проходження нею служби та виконання обов’язків за посадою. Все буде в рамках норм законодавства.

Окремо можу зазначити: нам дійсно прикро, що в час війни, коли більшість наших побратимів зі зброєю в руках боронять країну і гинуть за неї, в наших лавах є і ті хто, більше приділяють увагу виключно своєму особистому життю, при цьому, м’яко кажучи, хизуючись ним. До того ж демонстрація якого суперечить моральним нормам, які є неприйнятними під час війни. Все буде по справедливості".

Після критики Плантовська закрила свої акаунти в соцмережах.

Liked the article?
Help us be even more cool!