ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Дніпрі оштрафували підприємців, які без дозволів продавали книжки з РФ

06.06.2019, 14:27

Державний комітет телебачення і радіомовлення оштрафував у Дніпрі підприємців, які без дозвільних документів продавали книжки країни-агресора. Про це повідомляється на сайті комітету.

Як зазначає комітет, незаконну реалізацію такої книжкової продукції припинено. “Книжки, які розповсюджувалася без дозвільних документів, вилучено з обігу, а на підприємців накладено адміністративно-господарський штрафи в розмірі 41 тис. 720 грн за кожне правопорушення”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, у 2019 році уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо склали вже 12 протоколів про накладення адміністративно-господарських штрафів. Незаконно ввезену видавничу продукцію вилучено з обігу.

Держкомтелерадіо закликає суб’єктів книгорозповсюдження відповідально ставитися до добору асортименту видавничої продукції та дотримуватися чинного законодавство щодо реалізації видавничої продукції, завезеної з території держави-агресора.

Нагадаємо, з 1 січня 2017 року набув чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту”.

Згідно з цим законом, видавнича продукція, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України, може бути ввезена на митну територію України та розповсюджена на її території за умови наявності відповідного дозволу, крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше 10 примірників.

Видавнича продукція, ввезена в Україну після 1 січня 2017 року без відповідного дозволу, вилучається з торговельної мережі. На суб’єктів господарювання, що порушують закон, накладається адміністративно-господарський штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожен випадок такого розповсюдження, вчиненого вперше, і в розмірі 50 мінімальних заробітних плат за кожен наступний випадок такого розповсюдження.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!