У четвер, 19 березня, Міністерство інформаційної політики України презентує журналістам концепцію каналу іномовлення Ukrainе Tomorrow. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив міністр інформполітики Юрій Стець.

За його словам, концепція, в першу чергу, спрямована на інформування 20 мільйонів українців у всьому світі і близько 100 млн російськомовних людей. Мовлення здійснюватиметься англійською, російською та українською мовами. Також будуть продукти кримськотатарською мовою та програми про Крим.

"З того моменту, коли нам передадуть канал БТБ від Нацбанку – місяць до запуску. Нам поки юридично його не передали. Я сподіваюся, що на наступному тижні нам його передадуть, і через місяць-два він буде запущений", – повідомив Стець.

Як повідомляв ІМІ, 22 лютого у Львові міністр інформаційної політики Юрій Стець анонсував, що впродовж місяця Міністерство інформаційної політики України запустить телеканал іномовлення Ukrainе Tomorrow. За його словами, телеканал стане противагою російським пропагандистським каналам, зокрема Russia Today. Він буде створений, як і планувалося, на базі телеканалів БТБ та УТР. Очікується, що канал фінансуватиметься з державного бюджету та з фінансової допомоги ЄС та США.

В інтерв'ю «Телекритиці» Юрій Стець розповів, що цей канал на старті буде тримовним (українська, англійська та російська мови). При цьому міністр не зміг уточнити, чи буде і яким чином виведено телекомпанію УТР зі структури майбутнього суспільного мовлення.