ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Британії запускають телеканал без новин про Brexit

16.10.2019, 16:30
Фото – fr.123rf.com
Фото – fr.123rf.com

Британський телеканал Sky News вирішив запустити додатковий канал новин без новин про Brexit, оскільки британці за три роки сильно втомилися від цієї теми. Про це про Sky News повідомив 16 жовтня, повідомляє “Європейська правда”.

За даними телеканалу, проведене цього літа дослідження показало, що третина людей повністю уникають новин. Понад 70% опитаних звинуватили Brexit, заявивши, що вони занадто засмучені політичними дебатами навколо нього.

Майже 60% сказали, що новини чинять негативний вплив на їхній настрій, а 40% вважають, що відчувають себе безсилими впливати на події.

Sky News продовжить детально висвітлювати всі аспекти Brexit на своєму головному каналі, проте канал вирішив запустити на своїй платній платформі нову програму новин, у якій не буде новин про Brexit.

Sky News Brexit-Free вийде в ефір 16 жовтня на каналі Sky 523 і транслюватиметься з 17:00 до 22:00 з понеділка до п'ятниці.

“Brexit – це історична подія, яка має великий вплив, і ми надалі будемо висвітлювати її. Новий канал просто дає людям можливість відпочити від Brexit, застосувати фільтр до їхніх заголовків і почути про проблеми далеко від Вестмінстера та Брюсселя з акцентом на жорстку, оригінальну журналістику”, –   сказав керівник Sky News Джон Райлі.

Liked the article?
Help us be even more cool!