ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У Білорусі зареєстрували ТОВ "Група Вагнера", яке надаватиме "освітні послуги"

Фото – ukrinform.com
Фото – ukrinform.com

У Білорусі зареєстрували товариство з обмеженою відповідальністю “Група Вагнера”, яке надаватиме “освітні послуги”. Відомості про компанію містяться в єдиному держреєстрі юросіб та індивідуальних підприємців мін'юсту Білорусі, повідомляє білоруське видання “Зеркало”.

Товариство зі статутним фондом у 200 білоруських рублів зареєстрував 4 серпня Осиповицький райвиконком. Адреса юридичної особи – село Цель Осиповицького району. Як зазначає видання, саме там розташований польовий табір, куди з Росії прибули найманці приватної військової компанії. І саме за цією адресою 19 липня було зареєстровано компанію ТОВ “Конкорд Менеджмент і Консалтинг”, 100% якої належить російській компанії з аналогічною назвою, власником якої є Євген Пригожин.

Основним видом діяльності ТОВ “Група Вагнера” заявлено “інші види освіти, які не включені до інших угруповань”. До цього виду економічної діяльності зараховано навчальні центри, які пропонують корекційні курси; курси підвищення професійної кваліфікації; навчання іноземних мов та навичок ведення бесіди; комп'ютерні курси; курси виживання; навчання ораторського мистецтва та інші освітні послуги.

Власником компанії вказано громадянина Росії Максима Петрова.

Нагадаємо, після невдалої спроби перевороту в РФ найманці ПВК Вагнера перебралися до Білорусі.

Liked the article?
Help us be even more cool!