ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Білорусі з держтелеканалів масово звільняються журналісти

13.08.2020, 11:11
Фото – tut.by
Фото – tut.by

У Білорусі журналісти почали звільнятися з державних телеканалів і радіостанцій на тлі застосування насильства до протестувальників, повідомляє TUT.by

Так, за 11 та 12 серпня звільнилися дев'ять співробітників, серед них – журналісти “Білорусь 1”, СТВ, ОНТ, Першого каналу білоруського радіо. 

Деякі журналісти повідомляють про своє звільнення в соцмережах. 

Так, звільнився ведучий телепрограм Белтелерадіокомпанії Євген Перлін, написавши у Facebook: “Що сталося з моєю Білоруссю?” Він зауважив, що на його рішення ніхто не вплинув і він ухвалив його сам.

Кореспондент і ведучий Агентства теленовин Белтелерадіокомпанії Сергій Козлович своє рішення про звільнення також назвав самостійним і готовий до пошуків нової роботи.

Ведуча ранкового кулінарного шоу на СТВ Тетяна Бородкіна написала в себе у Facebook, що ні вона, ні її діти більше не зможуть усміхатися з екрана телевізора. 

Також звільнилися ведучий Першого каналу білоруського радіо Олександр Шустер та журналістка каналу Тетяна Філіпченко.

Ведуча телеканалу “Білорусь 1” Віра Каретнікова написала 12 серпня про свій останній робочий день, зауваживши, що це її вибір.

Ведуча телеканалу ОНТ Ольга Богатиревич опублікувала заяву про звільнення, у якій просить звільнити її з 19 серпня за згодою сторін. “Нас мало, але ми є”, – підписала пост Богатиревич.

Також про звільнення повідомив відомий телеведучий і стендап-комік Андрій Макайонок. 

“Складно казати “доброго ранку”, якщо за фактом він не дуже добрий. Раніше я завжди залишався в нейтралітеті, тому що був упевнений: коли ситуація не дуже, має бути людина-позитив, яка підтримує всіх своєю усмішкою. Але зараз розумію, що мої усмішки з телевізора, напевно, вже не потрібні. Це усмішка радше блюзнірська, в нинішній ситуації в країні вона більше не надихає глядачів”, – сказав ведучий.

Ведуча Белтелерадіокомпанії, радіоведуча Unistar Ольга Бельмач також звільнилася з цих медіа. Про ситуацію в Білорусі вона висловилась емоційно: “У моїй країні відбувається повний п***ець! Це я вам як експерт з етикету кажу. Білоруси, тримайтеся, ви заслуговуєте бути щасливими й живими. Силовики, зупиніться!” – написала вона.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!