ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

У Білорусі низка ЗМІ проігнорувала прес-конференцію посла РФ, присвячену анексії Криму

19.03.2019, 11:13
Фото - mediapravo.com

Редакції низки недержавних ЗМІ Білорусі вирішили не надсилати своїх журналістів на прес-конференцію посла Росії в цій країні Михайла Бабича, присвячену річниці анексії Криму. Про це йдеться в заяві ЗМІ, повідомляє БелаПАН.

Прес-конференція, присвячена “п’ятиріччю входження Криму до складу Російської Федерації”, відбулася 18 березня в прес-центрі російського агентства Sputnik у Мінську.

“Ми, редакції білоруських недержавних ЗМІ, зваживши всі плюси і мінуси присутності наших журналістів на цьому заході, вирішили утриматися від участі в ньому. Ми підкреслюємо, що це рішення в жодному разі не означає ігнорування посла Росії або відсутність інтересу до його позиції”, - йдеться в заяві.

“Однак, з огляду на заявлену тему прес-конференції, ми не хочемо, щоб присутність наших журналістів там була витлумачена нашими читачами як підтримка однієї з позицій щодо подій у Криму у 2014 році. Крім того, позиція Росії в цій темі широко і давно відома”, – пояснили свою позицію редакції.

Заяву підписали головні редактори порталу Tut.by, “Європейського радіо для Білорусі”, газет “Наша ніва” та “Народная воля”, інформаційної компанії "БелаПАН".

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!