ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

У березні зареєстровано сплеск насильства щодо жінок-журналісток у світі

02.04.2021, 10:03

У березні зареєстровано 111 нападів, переслідувань та арештів журналісток у всьому світі, чотири жінки загинули.

Про це йдеться в щомісячному звіті коаліції “Жінки в журналістиці” (CFWIJ), повідомляє ZMINA.

У документі наголошується на тому, що це найвища кількість відповідних інцидентів, яку коли-небудь фіксувала організація за один місяць.

“Березень виявився черговим важким місяцем для свободи преси. Він відзначився мерзенною кампанією дезінформації проти жінок-журналісток у Пакистані та нападом на члена команди CFWIJ Серен Іскіт під час моніторингу безпеки жінок-журналісток на Жіночому марші проти відмови від Стамбульської конвенції в Туреччині”, – йдеться в повідомленні.
Цього місяця в Афганістані загинули три жінки – працівниці ЗМІ, їх розстріляли терористи, а фотографиня Лінн Мюррей стала однією з десяти жертв масового розстрілу в продуктовому магазині в місті Боулдер (штат Колорадо, США).

Також у коаліції проінформували про 21 випадок тиску на жінок на роботі, 13 домагань, п’ять арештів, сім організованих кампаній з тролінгу та чотири фізичні напади тощо; 33 жінки були звільнені з роботи.

У CFWIJ наголосили на тому, що ретельно відстежують та документують випадки насильства щодо журналісток, аналізують напади на них та спроби придушити свободу преси. Мета їхньої діяльності – встановлення справедливості щодо журналісток, яких убивали та які зазнали погроз, нападів і переслідувань за професійну діяльність.

Liked the article?
Help us be even more cool!