ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter заблокував 100 акаунтів, пов'язаних з РФ

24.02.2021, 10:21
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Компанія Twitter повідомила, що заблокувала назавжди діяльність 373 акаунтів, 100 з яких пов'язані з Росією, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Щойно наші розслідування були завершені, діяльність 373 пов'язаних з урядом країн акаунтів була назавжди припинена Twitter за порушення нашої політики…” – повідомила компанія.

Згідно з даними компанії, йдеться про дві групи облікових записів.

Перша налічує 69 акаунтів і, ймовірно, пов'язана з російськими державними суб'єктами.

“Частина цих акаунтів поширювала повідомлення, які були пов'язані з російським урядом, тоді як інша частина мережі була зосереджена на підрив віри в альянс НАТО і його стабільність”, – зазначила компанія.

Крім того, повідомляє Twitter, був вилучений 31 акаунт, пов'язаний з “Агентством інтернет-досліджень” і російськими урядовими структурами. Повідомлення в цих акаунтах були спрямовані проти США і Європейського Союзу.

Також компанія видалила близько 130 облікових записів, пов'язаних з Іраном, які “намагалися зірвати публічну розмову під час перших президентських дебатів 2020 року в США”.

Крім іншого, Twitter заблокував 35 акаунтів, пов'язаних з урядом Вірменії. “Ці акаунти були створені для того, щоб просувати повідомлення, націлені проти Азербайджану”, – зазначили в компанії.

Liked the article?
Help us be even more cool!