ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Twitter з наступного року відновить верифікацію акаунтів

25.11.2020, 17:22
Фото – elespanol.com
Фото – elespanol.com

Соціальна мережа Twitter презентувала нові правила верифікації акаунтів, які почнуть діяти на початку 2021 року. Їх ще поки тестують, тому компанія попросила користувачів залишати відгуки. На їхній основі Twitter презентує остаточну версію, повідомляє MediaSapiens із посиланням на блог компанії.

Облікові записи, які отримають синю галочку, повинні бути “значущими” й “активними”. “Значущими” компанія називає шість категорій акаунтів:

  1. Державні: сторінки держструктур, президентів, послів, міністрів та інших офіційних осіб. 
  2. Компанії, бренди й організації: вони повинні, наприклад, індексуватися Google Trends, торгуватися на публічних фондових біржах, згадуватись у вікіпедії та інше.
  3. Новинні: акаунти ЗМІ і їхніх співробітників. Незалежні журналісти й фрілансери можуть пройти верифікацію, якщо представлять не менш ніж три авторські статті, що опубліковані протягом шести місяців перед поданням заявки та відповідають вимогам компанії.
  4. Розважальні: сторінки кіно-, теле- і музичних студій. Особисті облікові записи акторів, виконавців, режисерів та інших відомих осіб, якщо в них є п'ять проєктів на базі Imdb.
  5. Спортивні: професійні ліги, команди, спортсмени, а також тренери. Перевірку можуть пройти клубні й студентські команди, але не їхні представники.
  6. Активісти, організатори та інші впливові особи: власники акаунтів використовують Twitter для поширення інформації про проблему і заклику до дій “для стимулювання соціально-економічних, політичних або культурних змін”.

Акаунти, які планують пройти верифікацію, повинні мати повну інформацію про власника, підтверджений номер телефону та адресу пошти. Сторінки пародистів, фанатів, домашніх тварин і вигаданих персонажів не можуть отримати галочки.

У деяких випадках Twitter може забрати значок у користувача: наприклад, якщо він змінить свої дані, щоб ввести людей в оману, або почне розпалювати ненависть і героїзувати насильство у твітах.

Компанія також анонсувала, що 2021 року додадуться інші способи ідентифікації – нові типи облікових записів і ярлики. Подробиці про це Twitter поки не розкриває.

У 2017 році Twitter тимчасово зупинила верифікацію акаунтів. Компанія заявила, що перегляне систему, оскільки багато хто розглядає галочку як знак схвалення, тоді як вона просто підтверджує особу.

Liked the article?
Help us be even more cool!