ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

Twitter з березня видалив понад 8 тис. постів із фейками про коронавірус

10.02.2021, 12:00
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Компанія Twitter у межах кампанії боротьби з дезінформацією про пандемію COVID-19 із березня 2020 року видалила понад 8,4 тисячі записів відповідного змісту у своїй соцмережі.

Про це йдеться в блозі компанії, повідомляє Укрінформ.

Так, представниця Twitter з питань управління та філантропії в Іспанії Каміно Рохо нагадала, що в березні минулого року для користувачів платформи набрали чинності нові правила, покликані звести до мінімуму фейкові та конспірологічні теорії про причини виникнення, способи профілактики захворювання, що викликається коронавірусом.

Рохо наголосила, що відтоді Twitter видалив 8 493 твіти, а автоматизовані системи оскаржили 11,6 мільйона акаунтів, які “зробили обговорення COVID-19 об’єктом спаму і маніпулювання”.

Представниця соцмережі назвала ще один підсумок кампанії з гарантування безпеки й коректності дискусій у Twitter: кількість облікових записів, заблокованих або видалених у зв’язку з цим адміністраторами платформи, зросла за останній календарний рік на 105%.

Нагадаємо, спалах захворювання, яке спричиняється новим коронавірусом, був зафіксований наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань, поширився на більшість країн і 11 березня минулого року був визнаний Всесвітньою організацією охорони здоров’я пандемією.

Liked the article?
Help us be even more cool!