ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter відновив верифікацію "синьою галочкою"

21.05.2021, 18:00
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Соцмережа Twitter уперше з 2017 року відновила програму верифікації, дозволивши всім охочим подати заявку на так звану синю галочку, – профілі заявників перевірятимуть співробітники компанії.

Про це повідомляє Zmina з посиланням на The Verge.

Щоб отримати таку позначку до свого профілю, користувачі мають відповідати оновленим критеріям. Їхній профіль має становити суспільний інтерес, бути “справжнім, помітним та активним” і підпадати певну категорію: “уряд”, “компанії, бренди та організації”, “новинні організації та журналісти”, “розваги”, “спорт та ігри”, “активісти, організатори та інші впливові особи”.

Подати заявку на верифікацію можна у вкладці “Налаштування облікового запису”. Відповідь має надійти протягом декількох днів. Якщо вона буде схвальною, “синя галочка” з’явиться на профілі заявника автоматично.

Програма верифікації працювала на твіттері з 2009 року. Її метою була перевірка профілів публічних осіб: чи не видають інші себе за цих людей. 

Її припинили у 2017-му через критику компанії за верифікацію акаунту відомого американського ультраправого активіста Джейсона Кесслера. Він організував 12 серпня 2017 року марш у Шарлотсвіллі, зокрема за участю неонацистів. Водночас свою акцію влаштували противники маршу. В їхній натовп в’їхала автівка, одна дівчина загинула, 19 людей отримали травми.

Тоді багато хто з користувачів твіттеру сприйняв “галочку” в профілі Кесслера як підтримку його ідей. У відповідь соцмережа зупинила видавання позначок і пообіцяла переглянути правила верифікації. Також компанія відкликала верифікацію в багатьох користувачів, ідентифікованих як крайні праві активісти.

Liked the article?
Help us be even more cool!