ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter позначатиме ботів, але не автоматично

17.02.2022, 13:37
Фото – Sarah Tew / CNET
Фото – Sarah Tew / CNET

Соцмережа Twitter дозволила розробникам додавати ярлики до автоматизованих облікових записів, тобто ботів, щоб їх можна було відрізняти від живих користувачів.

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на The Verge.

Згідно з повідомленням, у вересні компанія запустила успішний експеримент із додаванням ярликів до облікових записів ботів, які мали полегшити користувачам розуміння того, що сторінка належить не реальній людині.

Водночас мітки не будуть присвоєні ботам автоматично. Ярлики будуть доступні для автоматизованих облікових записів, створених розробниками, які використовують Twitter API.

Тому власники облікових записів повинні будуть дати згоду на закріплення ярлика за їхніми ботами.

Видання пише, що боти підпорядковуються політиці автоматичних облікових записів соцмережі та загальним правилам Twitter. Тому соцмережа не перевірятиме облікових записів, які вирішили застосувати новий ярлик. Однак користувачі зможуть повідомляти про облікові записи, які, на їхню думку, порушують правила.

Крім того, повідомляється, що Twitter працює над ярликом, який “увічнить” пам'ять померлих людей. Він мав з'явитися у 2021 році, але ще недоступний. Twitter відмовляється коментувати його запуск.

Liked the article?
Help us be even more cool!