ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Twitter повідомив про запровадження нової політики конфіденційності

25.04.2018, 16:00

Компанія Twitter попередила про оновлення своїх умов і політики конфіденційності, запроваджені на випередження відповідно до нових положень про захист даних ЄС. Про це повідомляє “День” з посиланням на The Independent.

Метою змін у соцмережі назвали забезпечення того, щоб було “ще більше прозорості щодо того, які дані Twitter збирає, як вони використовуються та який контроль над своїми особистими даними ви маєте”.

Основні зміни щодо політики конфіденційності передбачають:

  • більше уваги засобам управління щодо особистих даних;
  • більше уваги тому, як Twitter ділиться загальнодоступними даними користувача на широкий загал і миттєво, в тому числі за допомогою інструментів для розробників;
  • більше прозорості і контролю над тим, як Twitter ділиться даними користувача з діловими партнерами;
  • більше ясності в тому, як Twitter ділиться даними користувача для запобігання шкоди, дотримання закону, обслуговування громадських інтересів і збереження безпеки користувачів у Twitter.

Також оновлено Загальні положення та умови, де визначається один набір термінів для Twitter і Periscope, а також уточнюється, що у користувачів повинні бути права на контент, який вони поширюють у сервісах.

Ці зміни наберуть чинності 25 травня 2018 року, одразу після вступу в силу Загальних положень про захист даних ЄС.

Нагадаємо, Загальне положення про захист даних (GDPR), яке гармонізує закони про конфіденційність в усьому Євросоюзі й оновлює директиву із захисту даних від 1995 року, набере чинності 25 травня 2018 року.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!