ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter подає до суду через витік вихідного коду в мережу

27.03.2023, 15:33
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Компанія Twitter подає до суду, щоб запобігти потенційно небезпечній втраті вихідного коду, який лежить в основі його сервісу, після того, як частини коду та інше програмне забезпечення були опубліковані в мережі.

Про це повідомляє “Економічна правда” з посиланням на Financial Times.

24 березня компанія видалила код зі сховища GitHub, яке широко використовується у світі програмного забезпечення для публікації коду з відкритим вихідним кодом для будь-кого. Вона також вимагала повістки до суду, яка змусила б GitHub розкрити все, що йому відомо про особу, яка розкрила код.

Вихідний код – основні програмні інструкції, які визначають, як функціонують програми, – ретельно охороняється, щоб запобігти отриманню хакерами інформації, яка може бути використана для атаки на систему.

У поданні федерального суду в Північному окрузі Каліфорнії Twitter виявив, що 24 березня GitHub відповів на офіційне повідомлення про видалення коду зі свого сайту.

За словами директора внутрішньої юридичної групи Twitter Джуліана Мура, витік програмного забезпечення охоплював “запатентований вихідний код для платформи Twitter і внутрішні інструменти”. 

Однак незрозуміло, як довго код був доступний в інтернеті, перш ніж Twitter втрутився. Вихідний код був опублікований користувачем, відомим лише як FreeSpeechEnthusiast, – очевидним критиком Ілона Маска, який після купівлі Twitter минулого року заявив, що робить це для захисту свободи слова.

Liked the article?
Help us be even more cool!