ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter можуть заблокувати на території ЄС - міністр цифровізації Франції

30.05.2023, 10:20
Фото - REUTERS/Dado Ruvic
Фото - REUTERS/Dado Ruvic

Міністр цифровізації Франції Жан-Ноель Барро стверджує, що Twitter може бути заблокований у Європейському Союзі через відмову дотримуватись кодексу про дезінформацію, який набуде чинності в серпні цього року.

Про це він сказав в інтерв’ю France Info, повідомляє “Європейська правда”.

Коментуючи рішення Twitter відмовитись від дотримання правил ЄС про боротьбу з дезінформацією, французький міністр нагадав, що вони набувають чинності з 25 серпня.

“Я сподіваюся, що Twitter виконає ці європейські правила до 25 серпня, інакше він більше не буде вітатися в Європі. Платформа буде заборонена на території Європейського Союзу в разі повторного порушення”, – сказав Барро.

Він додав, що визнає “важливу роль (Twitter – ред.) у публічній дискусії”, але “дезінформація є однією із загроз для нашої демократії”.

“Ми не можемо ризикувати тим, що наші публічні дискусії будуть порушені”, – підсумував міністр цифровізації Франції.

В кінці травня єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон повідомив, що соцмережа Twitter вийшла з добровільного Кодексу практики Європейського Союзу щодо дезінформації.

Відповідно до Закону ЄС про цифрові послуги, який набуде чинності в серпні, Twitter буде кваліфікуватися як “дуже велика онлайн-платформа”, що вимагатиме від компанії боротися зі шкідливим контентом і подавати щорічні оцінки ризиків до комісії.

Недотримання правил може коштувати бізнесу штрафів у розмірі до 6% річного доходу або навіть призвести до повної заборони платформи з боку Єврокомісії.

Liked the article?
Help us be even more cool!