ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Twitter дозволить користувачам видаляти згадки про себе

15.06.2021, 16:00
Фото – Jeff Chiu / AP
Фото – Jeff Chiu / AP

Компанія Twitter розробляє інструменти, які дозволять користувачам видалити згадки про себе із соціальної мережі. Такий крок має допомогти уникнути цькування користувачів.

Про це розповів дизайнер продукту Twitter Домінік Камоцці, повідомляє Громадське з посиланням на Engadget.

За його словами, “попередня концепція” дає користувачам можливість блокувати згадки про себе в мережі й навіть контролювати, хто саме може ставити теги з їхнім ім'ям.

Видання вказує, що це буде подібне до того, як у Facebook можна скасувати згадку про себе в чужих постах.

Також у Twitter можна буде заблокувати згадки від конкретних користувачів без необхідності відправляти їхні акаунти до чорного списку. Також, можливо, користувачі зможуть забороняти згадки про себе на певну кількість днів.

Один з інструментів, які розглядає Twitter,  розсилання користувачеві повідомлень у разі, якщо його почали занадто часто згадувати в інших постах.

Отримавши повідомлення, користувач може вибрати в налаштуваннях, хто може залишати посилання на його профіль, або тимчасово зупинити згадування, коли конфлікт несподівано загострюється.

Домінік Камоцці не уточнив, коли ці функції стануть доступні користувачам. Зараз компанія шукає ще ідеї, як усе реалізувати.

Компанія розглядає можливість впровадити новий інструмент, щоб уникнути “небажаної уваги” до користувачів, оскільки такі випадки часто закінчуються цькуванням у соцмережі.

Нова концепція частково нагадує механізм, який дозволяє обмежувати кількість відповідей на пости. Як і ця функція, можливість відімкнути згадки допоможе частково впоратися з деякими виявами “токсичної” поведінки.

Liked the article?
Help us be even more cool!