ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІ Подай скаргу

Цукерберг заявив, що Facebook перебуває у "гонці озброєнь" із Росією

11.04.2018, 10:35
Фото - EPA/UPG/nv.ua

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що його компанія перебуває у постійній “гонці озброєнь” з Росією через фейкові акаунти, які намагаються обманути сайт та похитнути американських виборців. Такі свідчення він вперше надав у зв'язку з витоком даних користувачів соціальної мережі на спільних слуханнях юридичного комітету та комітету з торгівлі Сенату США. Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на USA Today.

“Поки в Росії є люди, чиїм завданням є вмішуватися у вибори по всьому світу, цей конфлікт буде тривати”, – сказав гендиректор Facebook.

Марк Цукерберг виступив на слуханнях 10 квітня після того, як з'ясувалося, що консалтингова компанія Cambridge Analytica отримала доступ до приватної інформації майже 87 мільйонів користувачів, яка була використана кампанією Дональда Трампа на виборах 2016 року.

Цукерберг повідомив, що його компанія співпрацює зі спецпрокурором Робертом Мюллером, який веде розслідування втручання Росії у вибори, проте він особисто свідчень команді Мюллера не надавав.

Гендиректор Facebook визнав, що зробив недостатньо, аби запобігти поширенню неправдивих новин, і повідомив, що Facebook розробляє нові інструменти для виявлення та видалення фейкових акаунтів у соціальній мережі.

Він також зазначив, що не виступає проти законодавчого регулювання Facebook, якщо це регулювання “буде правильним”. Сенатори з обох комітетів закликали до ухвалення законів, які б обмежили Facebook, адже Facebook – це “віртуальна монополія, а монополії потрібно регулювати”.

Цукерберг також не виключив запровадження платної версії Facebook у майбутньому, зазначивши, що “завжди буде безкоштовна версія”.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!