ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Цукерберг визнав, що Facebook запізнився із захистом даних користувачів

26.09.2019, 11:36
Фото – Drew Angerer / AFP / svoboda.org
Фото – Drew Angerer / AFP / svoboda.org

Очільник Facebook Марк Цукерберг заявив, що його найбільша у світі соцмережа та низка інших запізнились із втіленням заходів для вирішення проблеми захисту персональних даних користувачів. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Nikkei, повідомляє Укрінформ.

“Останніми роками Facebook та інші великі інтернет-компанії виявилися схильні до різних соціальних проблем. З деякими з необхідних заходів у відповідь ми запізнилися”, – сказав Цукерберг у відповідь на запитання про нещодавні скандали, що стосуються конфіденційності інформації та питання втручання у вибори Президента США.

За його словами, у Facebook також у процесі боротьби з фейковими новинами, які загрожують демократії, змінили ставлення та зробили висновки.

“Ми зіткнулися з низкою проблем, таких як конфіденційність, але ми змінилися. Якщо ми стикаємося з чимось, що є чутливим для суспільства, нам потрібен час, щоб повністю вирішити цю проблему. Це зовсім інший підхід, порівнюючи з тим, що було п’ять років тому”, – наголосив Цукерберг.

Нагадаємо, у США останніми місяцями приділяють особливу увагу питанням, які стосуються збору та зберігання особистих даних користувачів. Одним із приводів для цього став скандал, у центрі якого опинилася соцмережа Facebook. Він спалахнув після того, як у березні 2018 року газета The New York Times повідомила, що британській компанії Cambridge Analytica вдалося зібрати особисті відомості десятків мільйонів користувачів Facebook, щоб розробити алгоритм аналізу політичних уподобань виборців. Як розповіли виданню колишні співробітники організації, створений алгоритм полегшував розсилання користувачам політичної реклами для впливу на їхній вибір.

Liked the article?
Help us be even more cool!