ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Цукерберг дав свідчення в межах антимонопольного розслідування

21.08.2020, 15:13
Фото – Drew Angerer / AFP / svoboda.org
Фото – Drew Angerer / AFP / svoboda.org

Федеральна торгова комісія (FTC) США отримала цього тижня свідчення від засновника Facebook Inc. Марка Цукерберга в межах проведеного антимонопольного розслідування. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на обізнане джерело, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Регулятор з'ясовує, чи порушила компанія, якій належить найбільша у світі соціальна мережа, антимонопольне законодавство США.

Як пише видання, отримання свідчень Цукерберга каже про те, що регулятор домігся прогресу в розслідуванні, однією з цілей якого є з'ясувати, чи була у Facebook стратегія, що полягала в купівлі потенційних суперників для усунення майбутніх загроз із погляду конкуренції.

“Ми віддані співпраці з Федеральною торговою комісією США в межах розслідування і готові відповідати на питання, які можуть виникнути у відомства”, – повідомив представник Facebook.

Цукерберг не давав свідчень під час попереднього розслідування FTC, що стосувалося неналежного використання особистих даних користувачів соцмережі. Тоді Facebook погодилася виплатити рекордний штраф у розмірі $ 5 млрд.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!