ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Цьогоріч у кінопрокат вийдуть сім українських фільмів

30.01.2023, 15:01
Фото – proza.ru
Фото – proza.ru

У 2023 році в кінопрокат планують випустити сім українських фільмів, створених за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Про це йдеться у відповіді Держкіно на інформаційний запит Укрінформу.

Так, у 2023 році планують вийти в прокат сім фільмів: “Сусідка”, “Мавка. Лісова пісня”, “Памфір”, “Будинок зі скалок”, “Ля Палісіада”, “Люксембург”, “Мирний-21”.

Також цьогоріч українські фільми планується представити на таких міжнародних кінофестивалях, як Берлінський міжнародний кінофестиваль (Берлінаре), Варшавський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль у Торонто, Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах, Міжнародний кінофестиваль незалежного кіно в Брюсселі, Афінський міжнародний кіно- та відеофестиваль, Венеційський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний Каннський кінофестиваль, Одеський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль у Сан-Себастьяні, Міжнародний кінофестиваль “Revelation” у Перті, Міжнародний кінофестиваль у Мельбурні, Сараєвський кінофестиваль, Норвезький міжнародний кінофестиваль, Токійський міжнародний кінофестиваль, Генський міжнародний кінофестиваль, Лондонський міжнародний кінофестиваль.

Загалом за підтримки Держкіно у виробництві наразі перебувають 137 кінопроєктів. З них 31 неігровий повнометражний фільм, два неігрові короткометражні фільми, 68 ігрових повнометражних фільмів, 15 ігрових короткометражних фільмів, п'ять ігрових телесеріалів, два анімаційні серіали.

Крім того, наразі розробляється три повнометражні та дев'ять короткометражних анімаційних фільмів.

Нагадаємо, 2 березня у вітчизняний кінопрокат виходить український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня”.

Liked the article?
Help us be even more cool!