ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Трамп поскаржився на "безжальне" ставлення американських ЗМІ до його сестри

15.11.2023, 17:46
Фото – Reuters
Фото – Reuters

14 листопада експрезидент США Дональд Трамп вшанував пам'ять своєї сестри Меріенн Трамп-Баррі, яка померла у віці 86 років. Він згадав її красу й розум, але водночас поскаржився на "безжальну", за його словами, поведінку американських ЗМІ щодо неї після того, як він став президентом у 2016 році.

Про це пише The Guardian.

Баррі пішла з посади федеральної судді 2019 року, коли слідство щодо уникнення сплати податків родиною Трампів почало натякати на її участь у цих схемах.

Вона померла в понеділок у місті Нью-Йорку.

"Моя чудова сестра Меріенн пішла від нас учора у віці 86 років, – написав Трамп у вівторок у власній соцмережі Truth Social. – Істинно вродлива жінка, висока й витончена, з неповторною аурою, котра також була надзвичайною студенткою, інтелектуалкою й суддею, очолювала Апеляційний суд США третього округу – зовсім трохи нижче за Верховний суд США".

Давно відомо, що Баррі отримала свою першу суддівську посаду (від Рональда Рейґана у 1983 році) завдяки Рою Кону, юристу, який тоді був фіксером Дональда Трампа й мав зв’язки з мафією, зазначає видання. У 1999 році вона отримала призначення в Апеляційний суд від Білла Клінтона, а 2011-го стала старшою суддею.

Трамп продовжив: "Її життя було здебільшого безпроблемним, ідеальним, доки я не ускладнив його, вирішивши балотуватися  в президенти. "Фейкньюз" та інші безжально накинулися на неї, й оскільки вона вважала, що захищатися недоречно з огляду на її посаду, вони так і не припинили! Попри свою стійкість і силу вона була змушена страждати всі роки, з 2016-го і до її виходу на пенсію".

У 2018 році New York Times повідомило, що "вибуховий" матеріал про податки Трампа, які політик приховував, багато чим завдячує "декларації, поданій Меріенн у зв’язку з її слуханням у сенаті".

У цьому документі, додала газета, їхній журналіст "помітив внесок у мільйон доларів від невідомої сімейної компанії: All County Building Supply & Maintenance". 

За рік після відставки Баррі її племінниця, письменниця й критикиня Трампа Мері Л. Трамп, оприлюднила записи, де її тітка різко відгукується про тодішнього президента.

Жаліючись на "всю цю фальшивість… фальшивість і жорстокість", Баррі каже: "Дональд – жорстока людина".

Вона також критикувала його нелюбов до читання й сказала: "Його кляті твіти й побрехеньки, Боже мій... Я надто вільно висловлююся, але ти розумієш. Зміна версій. Брак підготовки. Брехня. Чорт забирай". 

Наразі Дональда Трампа звинувачують за 91 статтею, з яких 17 стосуються саботування виборів, а решта – цивільні справи. Попри це він з великим відривом очолює рейтинги республіканських кандидатів у президенти як на національному рівні, так і в спірних штатах. 

Марія Ігнатьєва, Валентина Троян

Liked the article?
Help us be even more cool!