ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Ткаченко нагадав блогерам про відповідальність за поширення відео наслідків обстрілів

29.05.2023, 15:04
Фото - Павло Кириленко/Facebook
Фото - Павло Кириленко/Facebook

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко нагадав блогерам про відповідальність за поширення фото та відео наслідків обстрілів.

Про це він написав у Телеграм-каналі.

Він наголосив, що заборонено знімати та публікувати роботу ППО, уламки ракет, руйнування після влучань.

"На кожному з вас лежить відповідальність за збереження життів наших громадян", - зауважив Ткаченко.

Він нагадав, що 24 лютого 2022 року Веховна Рада прийняла декілька законів про внесення змін до Кримінального Кодексу України за поширення незаконного контенту, зокрема до  статті 114-2 "Несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного або надзвичайного стану". 

"Всі, хто розповсюджує несанкціоновану інформацію та потурає агресору свідомо чи через недбалість, будуть притягнуті до відповідальності", - додав міністр.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк з цього ж приводу зауважив, що попри війну "держава не обмежувала свободу слова та не вводила цензуру".

"Кожен і досі може вільно збирати та поширювати інформацію, яка не несе загрози національній безпеці та обороні. Але розповсюдження критичної інформації вже схоже на злочинну недбалість, а у випадку з представниками влади – на зловживання інформацією, до якої у них є доступ ex officio", - написав Подоляк.

Liked the article?
Help us be even more cool!