ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Tinder дозволить членам родини користувачів пропонувати потенційних партнерів

Фото – Phonandroid
Фото – Phonandroid

Застосунок для знайомств Tinder тепер дозволяє членам сім'ї користувачів пропонувати потенційних партнерів у додатку, навіть якщо ті не зареєстровані. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Sky News.

Нова функція Matchmaker дозволяє користувачам надавати доступ до свого Tinder до 15 осіб протягом 24 годин. Ці люди можуть переглядати профілі та пропонувати можливі пари, навіть не маючи облікового запису в Tinder. Однак вони не можуть надсилати повідомлення потенційним партнерам від імені користувача.

Після завершення сесії Matchmaker користувачі Tinder мають можливість переглянути профілі, рекомендовані іншими, а потім ухвалити остаточне рішення.

У Tinder зазначають, що ця функція заснована на звичайному використанні платформи, коли користувачі передають свій телефон другу, щоб той знайшов собі пару, і вносять його безпосередньо на платформу.

“Протягом багатьох років самотні люди просили своїх друзів допомогти їм знайти наступну пару на Tinder, і тепер ми робимо це дуже просто завдяки Tinder Matchmaker”, – сказала директорка з маркетингу Tinder Мелісса Хоблі.

Спочатку функція буде запущена в 15 країнах, включно з Великою Британією, США та Австралією, а за кілька місяців вона стане доступною у всьому світі.

Нагадаємо, раніше Tinder запустив преміальну передплату для найактивніших користувачів, яка коштуватиме $499 на місяць.

Liked the article?
Help us be even more cool!