ГАРЯЧА ЛІНІЯ050 447 70 63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Подай скаргу

TikTok припиняє працювати в Гонконгу через закон про нацбезпеку

07.07.2020, 13:22
Фото – https://innovation-village.com
Фото – https://innovation-village.com

Відеосервіс TikTok за кілька днів припинить працювати в Гонконгу через ухвалення Китаєм закону про нацбезпеку регіону. Про це сказав речник компанії, повідомляє Укрінформ з посиланням на BBC.

“З огляду на нещодавні події ми вирішили припинити роботу додатка TikTok у Гонконзі”, – заявив він.

Відеосервіс TikTok, що належить китайській компанії ByteDance, був розроблений для користувачів позаматерикової частини Китаю. У самому Китаї працює схожий додаток Douyin.

Нагадаємо, раніше компанії Facebook, Google і Twitter повідомили що тимчасово припиняють надавати дані користувачів на запит правоохоронців Гонконгу після ухвалення Китаєм контроверсійного закону про нацбезпеку регіону.

28 травня Всекитайські збори народних представників ухвалили закон про національну безпеку Гонконгу в обхід місцевого законодавчого органу. За ухваленим законом китайська влада зможе в обхід місцевого уряду карати за дії, які в Пекіні розцінюватимуть як такі, що загрожують нацбезпеці та підривають державну владу в Гонконгу.

Ухвалення цього закону розкритикували в ЄС, Великій Британії, США та інших країнах. Зокрема, владу Китаю звинувачують у порушенні зобов'язань щодо Гонконгу, взятих у межах китайсько-британської угоди про передання цієї території КНР.

У США також заявили, що почнуть позбавляти Гонконг привілейованого статусу, оскільки він перестав бути відокремленою складовою КНР.

Liked the article?
Help us be even more cool!