ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

The Wall Street Journal: У працівників Facebook є таємний доступ до акаунтів користувачів

08.05.2018, 14:48

Газеті The Wall Street Journal стало відомо, що у працівників соцмережі Facebook є секретний доступ до акаунтів користувачів, повідомляє Media Sapiens.

Як пише видання, доступ є в невеликого кола працівників і користувачі не мають жодного способу дізнатися, що хтось сторонній заходив у їхній профіль. Водночас для того, аби зайти в чужий профіль, працівники мають надати вагомі причини й отримати письмовий дозвіл від керівництва.

Минулого тижня з Facebook звільнили інженера, який використовував свої робочі повноваження для того, аби таємно стежити за жінками в соцмережі. Керівництво департаменту безпеки Facebook запевнило, що розслідує цей інцидент.

За даними The Wall Street Journal, у Facebook є система сповіщень під назвою Sauron Alert. Вона надсилає працівникам компанії попередження про те, що хтось із колег зайшов у їхній профіль. Пересічні ж користувачі отримують попередження лише про незвичайну активність у їхніх профілях. Якщо хтось із працівників Facebook скористається доступом до їхніх акаунтів, вони про це не дізнаються.

Нещодавнє опитування Reuters/Ipsos показало, що більшість американців користуються Facebook так само, як і до викриття витоку Cambridge Analytica.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!