ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Телеведучий Дмитро Лазуткін став речником Міноборони

Дмитро Лазукін. Фото – Facebook-сторінка Дмитра Лазуткіна
Дмитро Лазукін. Фото – Facebook-сторінка Дмитра Лазуткіна

Український телеведучий, поет, лауреат Шевченківської премії Дмитро Лазуткін 20 березня заступив на посаду речника Міністерства оборони України. Військовослужбовець отримав відрядження від 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка.

Про це він повідомив УП.Культура.

За словами Лазуткіна, на початку лютого він перевівся із 47 бригади "Маґура", в яку мобілізувався влітку 2023 року. Процес переведення був доволі тривалим, адже більшу частину він заповнював потрібну документацію. Вже в складі 59 бригади його скерували у відрядження до Міноборони.

Для вступу на посаду речника Дмитро Лазуткін пройшов конкурс, його обрали серед інших претендентів. 

"В управління преси та інформації працює потужна команда, яку очолює Іларіон Павлюк. Також тут Роман Вінтонів, його заступник, і з нами працює відомий поет з дипломатичною освітою Микола Кулінич. Дуже комфортно працювати з такими професійними людьми, які розуміються на роботі преси, дуже обережно поводяться зі словом і дружньо до мене поставилися. Саме розуміння з півслова відіграло важливу роль у прийнятті мною рішення стати речником Міноборони", – розповів речник.

Хто такий Дмитро Лазуткін

Перед вступом до лав Збройних сил України Дмитро Лазуткін працював ведучим "Олімпійської студії" на Суспільному, спортивним коментатором Олімпійських ігор у Пекіні, Ванкувері, Лондоні.

24 червня 2023 року долучився до 47 окремої механізованої бригади "Маґура".

9 березня 2024 року президент видав указ про присудження найвищої офіційної творчої відзнаки України – Національної премії імені Тараса Шевченка. Дмитро Лазуткін отримав нагороду за поетичну збірку "Закладка".

Раніше став лауреатом літературної премії видавництва "Смолоскип", премії фестивалю "Київські лаври", а Український ПЕН неодноразово вносив його збірки до переліку найкращих книжок.

Liked the article?
Help us be even more cool!