ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Телеканали здебільшого ретранслюють "Раду". Свої марафони на "Україні", "1+1", каналах Порошенка, 24 каналі та "Еспресо"

25.02.2022, 09:57
Фото - Shutterstock/delfi.lv
Фото - Shutterstock/delfi.lv

Зранку 25 лютого більшість українських телеканалів транслюють інформаційні марафони. Спершу переважно це була ретрансляція каналу “Рада”. Однак після 9 ранку інформаційні канали запустили власний продукт, повідомляє “Детектор медіа”.

Станом на 9.30 “Раду” ретранслювали «Інтер», «UA: Перший» та філії Суспільного, К1, НТН, СТБ, ICTV, Новий канал, 4 канал, Live, «Київ», «Оце», «Дом», «Апостроф», Zoom.

Альтернативою цьому є ефір «1+1». Канал показує сюжети про те як себе вести під час обстрілів, як себе поводити під час атаки в машині тощо, коментарями високопосадовців, які інформують про відключення від енергосистем РФ, ситуацію з водопостачанням тощо. На відміну від 24 лютого не має студії з ведучими. Ефір йде здебільшого у безшовному форматі. Сюжети повторюються і перериваються на звернення президента. Те саме показують інші канали медіагрупи «2+2» та УНІАН

Також близько 9.30 власний спецефір розпочався на каналі «Україна», яка до цього також показувала канал «Рада». Марафон у тому ж форматі, що і 24 лютого: ведучі у студії, прямі включення. Його ретранслюють інші канали групи «Україна 24», НЛО ТВ та «Індиго»

5 канал та Прямий транслюють власний марафон зі студією та новинами. Тоді як учора Прямий ретранслював «Раду» . Також свій ефір показують «24 канал» та «Еспресо».

Нагадаємо, 24 лютого після вторгнення російських військ на вільну територію нашої країни українські телеканали оперативно запустили марафони і інформують про перебіг воєнних дій. Також мовники відмовились від реклами у цей день. Канали груп «1+1», StarLightMedia та Суспільного розкодувались і стали доступні на відкритому супутнику. На «Інтері» до вечора виходило звичне програмування з докудрамами та серіалами з перервами на новини та включення президента.

Liked the article?
Help us be even more cool!