IMI

Гаряча лінія

Барометр свободи слова

Данi з початку 2019 року

Вбивства Побиття Перешкоджання Цензура Погрози

1

9

56

3

15

Телеканал NewsOne передали в управління Портнову

Фото – detector.media

Володимир Мураєв передав юристу Андрію Портнову 100% акцій телеканалу NewsOne терміном на три роки. Про це передали в ефірі телеканалу NewsOne, повідомляє “Детектор медіа”.

У сюжеті йшлося про те, що Володимир Мураєв передав Андрію Портнову, екс-заступнику адміністрації президента Януковича, 100% акцій телеканалу. На підписанні документів, яке відбулося у Відні (Австрія), був присутній генеральний продюсер каналу Василь Голованов.

“Телеканал NewsOne змінив управлінця. Ми повідомляємо цю новину одразу після підписання договору без будь-якого приховування, попри поширену практику замовчувати такі зміни українськими медіа”, – сказала в ефірі ведуча новин.

“Головне моє завдання – максимальний захист журналістів телеканалу від будь-яких незаконних посягань, які ми можемо спостерігати сьогодні”, – прокоментував Андрій Портнов у сюжеті телеканалу.

“Ми обговорили створення європейського корпункту телеканалу NewsOne, прийшли до спільного бачення та розуміння і можемо стверджувати, що найближчим часом наші кореспонденти з’являться в Європі, Відні, Брюсселі тощо”, – сказав генпродюсер каналу Василь Голованов.

У сюжеті також йдеться про те, що Андрій Портнов володітиме акціями каналу впродовж трьох наступних років.

Нагадаємо, в липні цього року телеканал NewsOne змінив структуру власності. Замість народного депутата Євгена Мураєва власником ТОВ “Новини 24 години” (юридична особа каналу) стало швейцарське акціонерне товариство MW Investment AG, а кінцевим бенефіціарним власником у реєстрі зазначений Володимир Мураєв – батько Євгена Мураєва.

Ще Новини