ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Телеканал іномовлення UATV відкриє власний корпункт у Вашингтоні

07.08.2019, 11:18

8 серпня телеканал іномовлення України UATV офіційно запустить в роботу власний кореспондентський пункт у столиці США – Вашингтоні. Про це повідомляється на сайті UATV.

Як йдеться у повідомленні, це буде вже третій закордонний корпункт каналу, вже два працюють у Стамбулі та Варшаві.

“Корпункт у Вашингтоні – перший на іншому континенті, і це дуже мотивує. Вашингтон – центр політичного життя США, місто, де приймаються рішення, які впливають на весь світ і на Україну, зокрема. Будемо розповідати про те, як живуть українці в Сполучених Штатах, чого досягають і як борються за те, що вважають важливим для своєї рідної країни. Про технології та тенденції, які вже давно існують в США, але в нас поки не розповсюджені, про досвід, який ми можемо перейняти в однієї з найрозвиненіших країн планети, про вибори президента, які пройдуть в Америці в наступному році – загалом, тем буде дуже багато”, – зазначила начальниця відділу міжнародної інформації каналу Варвара Міранкова.

За її словами, Вашингтон був одним із пріоритетних кореспондентських пунктів для каналу. “Організувати його роботу, насправді, було не надто складно – США дуже лояльні в цьому плані, у них є окрема категорія віз спеціально для журналістів, і бюрократії при цьому – мінімум”, – ділиться Варвара.

Корпункт у Вашингтоні буде спільним з українським інформаційним агентством “Укрінформ”, так само, як в Польщі, й донедавна – в Туреччині.

“У Вашингтоні в нас дуже сильна команда – оператор з величезним досвідом роботи на одному з найбільших українських телеканалів і кореспондент “Укрінформу”, який вже кілька років живе в США і пише для інформагентства. Тому чекаємо ексклюзивних, якісних і не поверхневих матеріалів у нашому ефірі”, – додала Міранкова.

Крім того, телеканал UATV переніс свій турецький корпункт з Анкари до Стамбула.

“Ідея відкрити корпункт саме в Стамбулі обговорювалася з самого початку. Але стартувати вирішили зі столиці – Анкари. Ми пропрацювали там півроку, відзняли масу цікавих сюжетів, і в червні повернулися до питання переїзду в Стамбул. Від Анкари ми вже взяли все в плані нових тем і героїв, тому я була дуже рада, коли корпункт нарешті дозволили перенести до Стамбула – це справжнє серце Туреччини, місто, в якому завжди кипить життя “, – зазначила Міранкова.

Вона додала, що в Стамбулі до оператора UATV приєднався і журналіст.

“Знімальна група трохи нестандартна: дівчина-оператор – Едіє, і хлопець-кореспондент – Джафер. Вони обидва – кримчани, вчилися в Туреччині. Знають кримськотатарську, турецьку, англійську, російську та українську. Це дуже добре, адже Стамбул – багатонаціональне місто, і з кожним його мешканцем ми можемо говорити зрозумілою для нього мовою. Буде багато нових тем та історій, це надихає”, – підсумувала начальниця відділу міжнародної інформації UATV.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!