ГАРЯЧА ЛІНІЯ(050) 447-70-63
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

[email protected]

(050) 447-70-63

Подай скаргу

Telegram на вимогу суду Індії розкрив особисті дані користувачів

30.11.2022, 18:02
Фото - euractiv.com
Фото - euractiv.com

Месенджер Telegram на вимогу суду в Індії розкрив імена, номери телефонів та IP-адреси адміністраторів каналів, які звинувачують у порушенні авторських прав. Про це повідомляє ZN.ua з посиланням на Techcrunch

Суд ухвалив таке рішення після того, як вчителька подала позов, звинувативши адміністраторів каналів у незаконному розповсюдженні її навчальних відео. Ніту Сінгх стверджує, що її відео розповсюджуються в Telegram-каналах без її дозволу та за зниженими цінами.

Індійський суд зобов'язав месенджер дотримуватись законів країни та розкрити дані адміністраторів цих каналів. Представники Telegram оскаржували розпорядження, апелюючи до того, що він порушує політику конфіденційності та закони Сінгапуру, де розташовані фізичні сервери для зберігання даних користувачів.

Але індійський суд заявив, що власники авторських прав не можуть бути залишені “повністю беззахисними перед фактичними порушниками” через те, що Telegram вирішив розмістити свої сервери за межами країни.

Тепер суддя Пратіба Сінгх заявив про те, що месенджер виконав вимогу та розкрив імена та номери телефонів адміністраторів каналу. Разом з тим, у постанові йдеться про те, що вони не повинні бути передані третім особам та можуть бути використані лише у рамках чинного розгляду.

Представник Telegram відмовився коментувати інформацію про те, чи месенджер розкривав особисті дані користувачів.

“Telegram зберігає дуже обмежені дані про своїх користувачів або взагалі не зберігає їх. У більшості випадків ми навіть не можемо отримати доступ до будь-яких даних користувача без певних точок входу, і ми вважаємо, що це було саме так. Отже, ми не можемо підтвердити, що в цьому випадку було передано будь-які особисті дані”, — заявив TechCrunch речник Telegram Ремі Вон.

Індія є одним із найбільших ринків для Telegram, який зібрав майже 150 мільйонів користувачів на ринку Південної Азії. Деякі користувачі віддають перевагу месенджеру саме через піратство. Тут легко можна знайти канали, іноді з десятками тисяч користувачів, в яких поширюють фільми та телепередачі.

Liked the article?
Help us be even more cool!