ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Сутички з журналістами в Одесі: є постраждалі, двом охоронцям вручили підозри

16.07.2018, 10:07

Двом співробітникам Муніципальної охорони вручили підозри через сутички з журналістами в центрі Одеси, унаслідок яких постраждали щонайменше двоє працівників ЗМІ, повідомляє Громадське.

Про це в коментарі  виданню повідомив радник голови поліції Одеської області Руслан Форостяк. За його словами, 13 липня на вулицю Некрасова приїхала "Муніципальна охорона", яка за відповідним рішенням влади міста мала законні підстави демонтувати паркувальні огорожі, що належали одній з адвокатських компаній.

"Однак вони нічого не пояснили, не продемонстрували рішення та документи. А адвокатська компанія почала супротив, залучила громадськість, журналістів, тобто у них була така лінія захисту. Що спровокувало конфлікт. Тут обидві сторони несуть відповідальність та визнані такими, що порушували закон", – сказав Форостяк.

Він наголосив, що першими конфлікт спровокували власники паркувальних огорож. Поліція встановила особу, яка спровокувала сутички.

"Ця особа не має стосунку до журналістів і громадськості та зараз переховується", – наголосив він.

За словами радника голови поліції Одещини, унаслідок сутичок щонайменше двоє журналістів звернулися по медичну допомогу: вони отримали легкі тілесні ушкодження.

"Але самі дії журналістів теж заслуговують на увагу. Вони теж діяли не найкращим чином. Один з постраждалих журналістів стояв подалі та просто висвітлював події. А інші ж були учасниками події, тобто вступали в діалог, у фізичне протистояння і також застосовували газ", – наголосив Форостяк.

У їхніх діях вбачають хуліганство. Чи будуть журналістів притягувати до відповідальності, Форостяк не відповів і послався на подальше розслідування справи.

Як заявив головний редактор газети "Нерозкриті злочини" Костянтин Слободянюк, унаслідок сутичок постраждав він та ще двоє журналістів з газети "Общественный прибой".

Згідно з інформацією газети "Нерозкриті злочини", нападу передував конфлікт на вулиці Некрасова між Муніципальною охороною та співробітниками адвокатської компанії "Редут". Як повідомляв ІМІ,  13 липня на одній з парковок у центрі Одеси, на вулиці Некрасова, сталася сутичка між представниками охорони та журналістами.  
Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!