ГАРЯЧА ЛІНІЯ
на зв’язку 24 години
Залиште свої дані
і ми зв’яжемося з вами
дякуємо за звернення

Або ж зв’яжіться з нами:

info@imi.org.ua

050 447 70 63

Підтримати ІМІПодай скаргу

Суспільне запустило сайт "UA:Крим"

26.06.2020, 12:45
Фото – УНІАН
Фото – УНІАН

Національна суспільна телерадіокомпанія України в День кримськотатарського прапора, 26 червня, запустила новинний сайт “Суспільне Крим”. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на корпоративний сайт Суспільного.

Сай “Суспільне Крим” висвітлює події на окупованому півострові та має кілька рубрик: “Новини” (стрічка новин про події в Криму), “Програми” (архів програм власного виробництва каналу “UA:Крим”), “Онлайн” (можливість переглядати онлайн канал “UA:Крим”), “Телепрограма” (каналу “UA:Крим”).

Новини на “Суспільне Крим” можна читати українською, російською, англійською і кримськотатарською мовами. У зв’язку з цим до роботи залучили перекладачок англійською та кримськотатарською.

За словами шеф-редактора “UA:Криму” Аліма Абдулхаїрова, новий сайт має не тільки розповідати Україні про Крим і Криму про Україну, а ще й нагадувати світові про них обох.

“Створюючи сайт “Суспільне Крим”, ми мали на меті збільшити нашу аудиторію в диджиталі. Ми хочемо виконувати функції Суспільного мовника й за межами України, тому ресурс працюватиме чотирма мовами – кримськотатарською, українською, російською та англійською”, – додав Алім Абдулхаїров.

Сайт створила команда цифрових платформ Суспільного. “Суспільне Крим” буде частиною загальнонаціонального сайту “Суспільне Новини”. Старшим редактором сайту став Микола Матвійчук.

Сподобалася стаття? Допоможи нам бути ще крутішими!